Türkiye'nin Lider Helal Kesim Adak Servisi. Detaylı bilgi ve hizmet alımı için hemen arayın 0(538) 234 30 98

Hakkımızda

Hakkımızda

Kurbanınız adınıza kesilip, işlenip ayağınıza hazır geliyor. Hayvan Pazarlarına gitmeye vakti olmayan vatandaşlar 0(538) 234 30 98 numarasından irtibat kurarak

Kurbanınız adınıza kesilip, işlenip ayağınıza hazır geliyor. Hayvan Pazarlarına gitmeye vakti olmayan vatandaşlar 0(538) 234 30 98 numarasından irtibat kurarak kurbanlık alımı yapabiliyorlar.

Konyaadakci.com firmamız tarafından 2013 yılında kurulan internet ve telefonla kurbanlık satış sistemi Kurban Bayramı öncesi kurbanlık satışı ve yılın her günü adaklık hizmeti ile büyük ilgi gördü. 
Hayvan pazarlarına gitmeye vakti olmayanlar 0(538) 234 30 98 kurarak kurbanlık ve adaklık alımı yapabilirler.

Vatandaşlarımızın adaklık hayvan ve kurban temininde karşılaştıkları güçlükler üzerine alanında kurulan profesyonel bir şirkettir. 
"Telefon ya da internetten verilen iş emirlerini süratle ve dinî sorumlulukları hissederek yerine getiren, satın alma kısmında da Anadolu'nun dört bir yanından kurban özelliklerini haiz, sağlıklı hayvanları ağıllarımızda sürekli, yüksek sağlık şartlarında bulundurmaktayız. Kurban siparişlerini tesisimizdeki mezbahamızda İslamî usullere göre veteriner kontrolünde kesip adrese teslim ediyoruz."

Canlı hayvan ticaretinde yasal tüm statüye sahip firmamız, müşteri odaklı' tüm önceliğini 'kâr elde etmek' değil, sürekli müşteri memnuniyeti üzerine inşa eden bir yönetim anlayışına sahiptir. Bizı tercıh ettiginiz için teşekkur ederiz.

Altyapı yatırımlarıyla yüksek senitasyon ve hijyen sağlama çabalarımızla toplam kaliteyi hedefliyoruz. hayvan pazarlarında kurbanlık vasıfları bulunmayan hayvanların satışa sunulduğunu dikkate alarak, 
kurban alacakların sitemizden bilgilenmelerini tavsiye ederiz.

Sitede kurbanın tarihçesinden İslam'da kurbanın yerine, kurban edilecek hayvanların özelliklerine kadar ilgili tüm sorulara cevap verilirken hayvanların sağlık durumlarıyla ilgili pratik bilgiler de sunuyoruz.


YOL TARİFİ

WHATSAPP

ARA
Load Time (S) : 0.192640